Usługi

Na Państwa życzenie zrealizujemy poniższe usługi - szybko i solidnie. Współpracujemy z wieloma narzędziowniami, oraz zakładami produkcyjnymi. Dzięki temu, gwarantujemy krótki czas realizacji zamówień (w zależności od stopnia skomplikowania) oraz profesjonalne doradztwo i fachowe wykonanie.


Usługi narzędziowe - zapytaj

Naszymi Partnerami są Firmy, oferujące szeroki wachlarz usług, m.in. toczenie, frezowanie, wiercenie, rozwiercanie, szlifowanie, czy elektrodrążenie. Mamy możliwość w krótkim czasie i z ogromną starannością wykonać dla Państwa każdy, nawet najbardziej wymagający detal.


Usługi ciecia laserem i wodą oraz gięcia blach - zapytaj

Oferujemy cięcie laserem, dzięki któremu możemy uzyskać skomplikowane kształty z blachy o grubości do 20 mm. Proponujemy także cięcie wodą - krótko mówiąc, największą zaletą tej metody jest to, że nie powoduje ona odkształceń, zachodzących często pod wpływem wysokiej temperatury w innych metodach cięcia. Gięcie blach - na prasach krawędziowych - standardowo do długości 3000mm, maksymalnie 4000 mm.


Spawanie - zapytaj

W zależności od Państwa potrzeb, możemy zaproponować spawanie typu MIG, MAG, TIG. Usługa zgodna z normą EN1090.


Wyoblanie - zapytaj

Wyoblanie, czyli kształtowanie obrotowe blach na wzorniku za pomocą rolki. Możemy wykonać wyoblanie blachy o grubości maksymalnie 2mm i średnicy 700mm.